Trakyalı Belediye Başkanları Eskişehir'i İnceledi

Trakyalı Belediye Başkanları Eskişehir'i İnceledi

Trakya Belediyeler Birliği’ne üye Trakya’da hizmet veren 11 belediyenin başkan ve yetkililerinden oluşan heyet Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik projelerini yerinde inceledi.

Trakya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen teknik gezide Trakya’da hizmet veren 11 belediyenin Başkanları ve bürokratları Eskişehir’de teknik inceleme gezisinde bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen çalışmaları yerinde inceleyen belediye başkanları daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Yılmaz Büyükerşen’in gerçekleştirdiği belediyecilik çalışmaları ile Eskişehir’in Türkiye’de örnek gösterilen bir şehir haline geldiğini ifade eden Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat “Türkiye’de belediye başkanı denildiğinde partili partisiz herkesin örnek gösterdiği Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir’de 1999 yılından beri çok önemli hizmetlere imza attı. Biz de onun adını yaşatmak amacıyla ilçemizin en önemli caddelerinden birine ismini verdik. Onun adı Trakya’da her zaman yaşayacak” şeklinde konuştu.
Birlik hakkında Başkan Büyükerşen’i bilgilendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı ise misafirperverliklerinden dolayı Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti.

Benzer İçerikler

Yorumlar